Nasz sprzęt

Możliwość rejestracji filmu jedną, dwoma lub czterema kamerami. Nagrania z użyciem gimbala i drona. Profesjonalne kamery SONY z serii EX, GoPro, oraz aparaty NIKON i SONY z funkcją filmowania pozwalają uzyskać wyjątkowej jakości film w rozdzielczości 4K lub HD, z zachowaniem doskonałej jakości obrazu nawet w niekorzystnych warunkach oświetleniowych. Możliwość wyboru krzywych korekcji gamma pozwala na uzyskanie kolorystyki obrazu kinowego. Funkcje szybszego lub wolniejszego filmowania umożliwiają tworzenie zdjęć o unikalnym charakterze lub efektów specjalnych.

Najwyższej jakości obraz jest uzupełniony dźwiękiem linearnym PMC rejestrowanym mikrofonami firmy RODE, które są podłączone do zestawu bezprzewodowego  Sennheiser, oraz dodatkowo rejestratorem cyfrowym firmy TASCAM.

Gotowy materiał jest poddawany montażowi na stacji roboczej z kartą wideo firmy MATROX i dedykowanym do niej oprogramowaniem Adobe Premiere.  Zestaw ten pozwala na uzyskanie profesjonalnych efektów i zapis gotowego filmu na nośnikach Blu-Ray w rozdzielczości 4K lub High Definition.

 

 

 Aparaty cyfrowe NIKON z matrycami o wielkości 45,7 megapiksela, wraz  z szerokim asortymentem najwyższej klasy obiektywów pozwalają na realizacje różnego rodzaju zleceń, poczynając od reportażu, poprzez fotografię studyjną i plenerową, kończąc  na zdjęciach reklamowych, które wymagają jakości i rozdzielczości pozwalającej na ich powiększeniu do wielkości nawet kilkunastu metrów.

Profesjonalny dron pozwala na wykonywanie zdjęć panoramicznych w wysokiej rozdzielczości oraz panoram 360-cio stopniowych do celów fotografii reklamowej, oraz może być wykorzystany do realizacji filmu i fotografii ślubnej.

Uzupełnieniem aparatów cyfrowych na planie zdjęciowym jest system Pocket Wizard i Quantum, pozwalający na pełną kontrolę kilku systemowych lamp błyskowych umieszczonych w odległości nawet kilkudziesięciu metrów od aparatu, co daje możliwość dowolnego oświetlenia fotografowanych osób lub pomieszczeń.

Projekt i wykonanie: H15.pl
©2011 FotoWideoSTUDIO | Wszelkie prawa zastrzeżone | Fotografia ślubna i wideofilmowanie. Zdjęcia reklamowe.